O firmie

Narzędzia oferowane w sklepie wykonywane są ze stali najwyższej jakości zgodnie z normami DIN i ISO, a ich jakość jest ściśle monitorowana na każdym etapie produkcji.

Aby uzyskać najwyższą precyzję, Pilana stosuje w produkcji nowoczesny sprzęt, taki jak: lasery, szlifierki CNC, frezarki CNC, automatyczne piece do obróbki cieplnej i inne pół- oraz pełnoautomatyczne urządzenia.

Ponad 60% produkcji Pilana eksportuje do większości do krajów wysokorozwiniętych takich jak Niemcy, USA, Francja czy Anglia. Stałą uwagę przywiązuje się do poprawy jakości produkcji i jej automatyzacji. Te środki, razem z długoletnim doświadczeniem i niskimi kosztami, pozwalają oferować produkty „z najwyższej półki”  w konkurencyjnej cenie

Piły do traków taśmowych oferowane w naszym sklepie są produkowane z zastosowaniem własnej, unikalnej technologii wycinania i obróbki zębów SAS.

W wyniku zastosowania technologii SAS, oraz stali najwyższej jakości uzębienie piły wykonane jest z wysoką precyzją i odznacza się takimi właściwościami jak:

- stabilne, trwałe, precyzyjne rozwarcie zębów nie wymagające korekty przy kilku pierwszych ostrzeniach

- równomierne, szybkie cięcie dające prostą i gładką powierzchnię przecinanego drewna

- łatwy serwis ostrzenia z użyciem kształtowej ściernicy borazonowej

Asortyment oferowanych narzędzi w naszym sklepie będzie stale rozszerzany, zapraszamy więc do częstych odwiedzin

Do dyspozycji Klientów stawiamy doświadczony zespół handlowców o wysokich kwalifikacjach. Oferujemy doradztwo techniczne w zakresie właściwego doboru narzędzi i określeniu warunków ich eksploatacji.